Beton Kırma Çanakkale

betonkırma - Beton Kırma Çanakkale

As Karot, Çanakkale de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Çanakkale ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Çanakkale ,beton kırım işi Çanakkale,kiralık kırıcı
Çanakkale, beton kırma makinaları Çanakkale ,kiralık beton kırıcılar Çanakkale,döşeme beton kırma Çanakkale,perde beton kırımı Çanakkale, kolon kırma Çanakkale, döşeme kırımı Çanakkale, merdiven kırma Çanakkale, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Çanakkale da beton delme ,beton kesimi Çanakkale,beton kırma Çanakkale ,bina güçlendirme Çanakkale , kontrollü bina yıkımı Çanakkale kimyasal dübel Çanakkale , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Çanakkale şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Tags: , , , , , ,